PyCon PL 2015 - Został niecały tydzień dla Call for Proposals

piotr at tynecki.pl piotr at tynecki.pl
Thu Jul 9 22:18:29 CEST 2015


Cześć Polska Społeczności Pythona!

Jakiś czas temu uruchomiono PyCon PL 2015 - Call for Proposals, czyli nabór na propozycje prelekcji, warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz innych aktywności konferencyjnych. Zaakceptowani prowadzący, którzy spełnią warunki Call for Proposals, otrzymają darmowy bilet na konferencję.

Termin zgłoszeń mija z dniem 15 lipca 2015.

PyCon PL 2015 to ósma edycja największej konferencji pythonowej w Europie Środkowo-Wschodniej. W ubiegłym roku wzięło w niej udział ponad 500 osób. Na tegorocznej edycji organizatorzy spodziewają się nawet 700 uczestników!

Konferencja integruje środowiska programistów Pythona, naukowców oraz biznesu, wykorzystujące ten język we własnych projektach. Stałym elementem wydarzenia są ciekawe wystąpienia, w tym prelekcje specjalnych gości zza granicy, warsztaty, "piorunujące wystąpienia" oraz inne atrakcje wpasowujące się w luźny, weekendowy klimat wydarzenia. 

PyCon PL 2015 odbędzie się w dniach od 15 do 18 października 2015 r. w czterogwiazdkowym gigancie "Ossa Congress & Spa" w miejscowości Ossa.

Zachęcam Was do wystąpienia przed międzynarodową społecznością, do dzielenia się wiedzą i nabytym doświadczeniem. W tym celu wystarczy zgłosić propozycję wystąpienia w specjalnym formularzu Call for Proposals (http://goo.gl/forms/kh4kBkVF9G). Wyboru wystąpień dokona Komitet Programowy PyCon PL 2015, w skład w którego wchodzą przedstawiciele lokalnych, polskich środowisk Pythona.

Więcej informacji: http://pl.pycon.org/2015/, https://www.facebook.com/PyConPL


More information about the Python-list mailing list